heiligkreuz

Blog poświęcony szlajaniu się po różnych miejscach.

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ►  2011 (3)
    • ►  lipca (1)
    • ►  lutego (2)
  • ▼  2010 (118)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (11)
    • ►  października (20)
    • ►  września (28)
    • ►  sierpnia (23)
    • ►  lipca (16)
    • ▼  czerwca (3)
      • Sesja z nieoczekiwanym gościem
      • W drodze do Szałasu
      • Łazikowanie po Podłaziu
    • ►  maja (9)
    • ►  kwietnia (3)
  • ►  2009 (38)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (6)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (13)
    • ►  kwietnia (17)

O mnie

parzystokopytny
Lubię się szwędać...
Wyświetl mój pełny profil

czwartek, 17 czerwca 2010

Sesja z nieoczekiwanym gościem



Autor: parzystokopytny o 17:22 2 komentarze:

niedziela, 13 czerwca 2010

W drodze do Szałasu

Autor: parzystokopytny o 21:44 1 komentarz:

wtorek, 8 czerwca 2010

Łazikowanie po Podłaziu

Autor: parzystokopytny o 19:35 1 komentarz:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Etykiety

  • Beskid Sądecki
  • Bieszczady
  • Dolina Nidy
  • Gorce
  • Góry Sanocko-Turczańskie
  • Góry Świętokrzyskie
  • Kielce
  • Kryptozoologia
  • Niecka Nidziańska
  • Niecka Włoszczowska
  • Pasmo Przedborsko-Małogoskie
  • Płaskowyż Jędrzejowski
  • Szerzawy

Moja lista blogów

  • kielce
    zmiany
    15 lat temu