heiligkreuz
Blog poświęcony szlajaniu się po różnych miejscach.
Obserwatorzy
Archiwum bloga
►
2011
(3)
►
lipca
(1)
►
lutego
(2)
►
2010
(118)
►
grudnia
(5)
►
listopada
(11)
►
października
(20)
►
września
(28)
►
sierpnia
(23)
►
lipca
(16)
►
czerwca
(3)
►
maja
(9)
►
kwietnia
(3)
▼
2009
(38)
►
sierpnia
(1)
►
lipca
(6)
►
czerwca
(1)
▼
maja
(13)
Na Wymyślonej
No to Cię zaparkowali...
Świt nad Świętokrzyskim
Znowu te Borki...
Nienawidzę ich!
Skoro się Ania dopomina...
Z N A L A Z Ł E M PUMU!!!
Puma - sruma
Hipotetyczny pum spod Radlina
Koniec weekendu. Pora wracać
Długi weekend w Wołkowyi... i nie tylko. Dzień trz...
Długi weekend w Wołkowyi. Dzień drugi
Długi weekend w Wołkowyi. Dzień pierwszy
►
kwietnia
(17)
O mnie
parzystokopytny
Lubię się szwędać...
Wyświetl mój pełny profil
sobota, 23 maja 2009
No to Cię zaparkowali...
... a tu się burza zbliża!
Minę masz nietęgą.
Podczas wczorajszego spotkania z moim miszczem -
Szkielem
. To on mi zwrócił uwagę na delikwenta oczekującego na właściciela.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz