Blog poświęcony szlajaniu się po różnych miejscach.
JPII - mawiał: - "NIE LĘKAJCIE SIĘ..." co na polski sobię tłumaczę: - NIE BÓJTA SIĘ...
JPII - mawiał: - "NIE LĘKAJCIE SIĘ..." co na polski sobię tłumaczę: - NIE BÓJTA SIĘ...
OdpowiedzUsuń