
... Ju ar...

... in...

... na łonkach!!!

Kto nie chce, niech nie wierzy, ale na zdjęciu wyżej jest sarenek! Schował się w trawie. A ładny był. Poroże miał długie.

A ku ku!

Ja bardzo przepraszam, ale czy to, co ci dwoje robią, to jest w naszym kraju dozwolone?

Jak dobrze, że biedronczka jest tak blisko...
Oczywiście,że wierzę...
OdpowiedzUsuńale biedroneczę widać,mimo że poroże ma mniejsze.
O chmurkach nie wspomnę...