Blog poświęcony szlajaniu się po różnych miejscach.
kto rano wstaje ten jest niewyspany. toć gołym okiem widać,że to zachód słonca ;p
Zachód na wschodzie? Ciekawe!
bo u nas słonce zachodzi na wschodzie;p
kto rano wstaje ten jest niewyspany. toć gołym okiem widać,że to zachód słonca ;p
OdpowiedzUsuńZachód na wschodzie? Ciekawe!
OdpowiedzUsuńbo u nas słonce zachodzi na wschodzie;p
OdpowiedzUsuń